קבלן רשום מס' 38555

תיקון גגות

נזילה בגג שעבר איטום?  אתם זקוקים לתיקון איטום גג מקצועי!

לעיתים, למרות שבוצע תהליך איטום גג מקיף בשנים האחרונות, נזילות עלולות להופיע באזורים ספציפיים של הגג. במקרים אלה, חשוב לפנות לשירותי תיקון איטום גג מקצועיים. החדשות הטובות הן שבמרבית המצבים, מדובר רק בנקודות דליפה מקומיות. כך שאין צורך להחליף את כל שכבת האיטום הקיימת בגג – פתרון שיכול לחסוך לכם עלויות גבוהות. במקום זאת, ניתן לבצע תיקון איטום גג מקומי ומוקדם, שעלותו נמוכה משמעותית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תיקון גגות מתי נצטרך?

לאחר ביצוע איטום איכותי של הגג, בין אם באמצעות חומרים ביטומניים, יריעות איטום או שיטות זפת, הגורם המרכזי שעלול לגרום לפגיעה בשכבת האיטום במרוצת הזמן הוא חשיפה ממושכת לתנאי מזג אוויר קשים וגורמים סביבתיים פוגעניים.

קרינת השמש החזקה, טמפרטורות קיצוניות של חום וקור, גשמים עזים, – כל אלה תורמים לשחיקה הדרגתית של שכבת האיטום על הגג. חשיפה ארוכת שנים לגורמים אלו עלולה לגרום להתכווצות, סדקים, קמטים והתפוררות של חומרי האיטום השונים.

בנוסף, השפעות נוספות כגון צמיחה של עשבים וצמחייה על הגג, לכלוך וגופים זרים המצטברים באזורים מסוימים, ופגיעות פיזיות ממכשירי צנרת או ציוד על גג המבנה – כולם יכולים להוות "נקודות תורפה" שידרדרו עם הזמן לכדי נזילות ודליפות חמורות.

על מנת למנוע פגיעה מוקדמת באיטום הגג, חשוב לתחזק ולטפל בזמן בכל הנקודות הבעייתיות, ולבצע עבודות חידוש ושיפוץ באיטום כנדרש מעת לעת.

מילות מפתח: גורמים לפגיעה באיטום גגות, שחיקת איטום מגורמים סביבתיים, נזקי שמש וקור לגגות מאוטמים, בעיות איטום כתוצאה מחשיפה לתנאי חוץ, דליפות ונזילות בגגות מאוטמים

תיקון איטום בגג עם יריעות ביטומנית:

שלב ההכנה המקדימה בתהליך תיקון איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא שלב קריטי המשפיע באופן ישיר על טיב האיטום ואורך חייו. בתהליך זה, יש לנקות בקפידה את שטח הגג מכל לכלוך, אבק וגופים זרים שעלולים לפגוע בהדבקה המוצלחת של יריעות הביטומן. ניקוי יסודי כזה מאפשר לשטח הגג להיות חלק וצמוד, ללא חללים ריקים שבהם יכולים לחלחל מים בהמשך.

לאחר שלב הניקיון, על קבלן האיטום המומחה לבחון את מצב יריעות הביטומן הקיימות בגג. במידה ותיקון איטום מקומי יספיק, ניתן לחבר מחדש יריעות שבולטות או לכסות אזורים פגומים עם משחת איטום ביטומנית.

תיקון גגות

תיקון גגות  שעבר איטום בזפת? הגיע הזמן לטיפול מקצועי

גגות שאוטמו בשיטת הזפת החמה נחשבים לאמינים וארוכי טווח. אך לעיתים, לאחר שנים של חשיפה לתנאי מזג האוויר, עלולות להיווצר דליפות כתוצאה מכשלים בתהליך האיטום המקורי, או בהתנתקות היריעות המגג בשל הכנה לא נאותה, חלחול המים עלול לגרום לנזקים.

לכן, חשוב להפנות תשומת לב מיוחדת לשלב ההכנה המקדימה של הגג טרם יישום זפת האיטום. קבלנים מומחים יעידו כי כ-80% מהצלחת פרויקט האיטום תלויה בטיב ההכנה – ניקיון משטח הגג משאריות וגופים זרים, טיפול בחללים ופגמים וחיזוק אזורים חלשים.

רק כאשר כל השלבים הללו מבוצעים בצורה מקצועית ומדוקדקת, יישום הזפת החמה והאיכותית יבטיח שכבת איטום איתנה למניעת דליפות גג לאורך שנים רבות. אל תסכנו את ביתכם עם דליפות – הזמינו כיום קבלן איטום מומחה לתיקון נכון של איטום הזפת.

תיקון גגות ואיטום גגות עם פוליאוריטן – שיטה חדשנית וארוכת טווח

בשנים האחרונות, שיטת האיטום באמצעות פוליאוריטן נוזלי הפכה לאחת החלופות המובילות והמתקדמות ביותר לאיטום גגות. מדובר בחומר איטום המונע חדירת מים, עמיד לשחיקה וקרינת UV, ומבטיח גמישות גבוהה לאורך שנים.

לעומת שיטות איטום מסורתיות יותר כמו ביטומן, יריעות גומי או זפת חמה, פוליאוריטן ניתן ליישום בצורה נוזלית על גבי הגג. הוא יוצר שכבה אחידה ללא חיבורים או חורים, מה שמפחית משמעותית את הסיכון לדליפות.

תיקוני גגות פוליאוריטן נחשבים לעמידים ובעלי חיי שירות ארוכים במיוחד. במקרה של סדקים או פגמים בשכבת הפוליאוריטן הקיימת, ניתן לצקת את החומר הנוזלי מחדש באותם אזורים ולהשיג כיסוי וחידוש מלא של האיטום.

שיטה זו מאפשרת לשמר את הגג המקורי תוך ביצוע תיקוני איטום מהירים, זולים וידידותיים לסביבה בהשוואה להחלפת גג מלאה. יתרון נוסף הוא היכולת לעצב גגות לבנים בעלי תכונות קירור משופרות הפוחתות בצריכת האנרגיה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כמה עולה תיקון גג?

כאשר מדובר בתיקון גג, עלות העבודה יכולה להשתנות בטווח רחב בהתאם למספר גורמים. במקרים של תיקונים קטנים, הכוללים טיפול ב-1-2 נקודות בודדות, עלות תיקון הגג תתחיל בסכום של כ-2,500 ₪ בערך.

עם זאת, ככל שמספר הנקודות לתיקון איטום גדל, העלות תטפס בהתאם. כך למשל, במקרה של צורך בתיקון 5-10 נקודות שונות ברחבי הגג, ניתן לצפות למחיר שנע בין 5,000-10,000 ₪.

במידה ויש צורך בתיקון נרחב עם מעל 10 נקודות איטום, או שמדובר בשטח גג גדול הדורש החלפה כללית של רוב שכבות האיטום, עלות התיקון יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים.

חשוב לזכור שמעבר לגורם של נקודות התיקון הספציפיות, ישנם גורמים נוספים כמו סוג חומרי האיטום, גודל שטח הגג והיקף העבודה הכוללת, שישפיעו אף הם על המחיר הסופי של תיקון הגג המבוקש.

איטום גגות זה עם פייביש איטום בניה וגובה

החברה שלנו המובילה בענף הגגות, אין סיבה להסתפק בפחות מהטוב ביותר. המחויבות הבלתי מעורערת שלנו לאיכות, השימוש שלנו בחומרי זפת מעולים וצוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו הופכים אותנו לבחירה הברורה לכל צרכי הגג שלכם. אל תתפשרו על הגג שלכם. צרו קשר עוד היום לקבלת יעוץ והצעת מחיר לאיטום הגג שלכם במקצעיות.

שאלות ותשובות לתיקון גגות:
הבדיקה הטובה ביותר לגילוי דליפות איטום היא לערוך סיור גג מקצועי עם קבלן גגות מנוסה. הוא יוכל לזהות בקלות נקודות חלשות, סדקים או בעיות באיטום הקיים.
מחיר תיקון איטום גג תלוי בהיקף העבודה והשיטה הנדרשת. להערכה גסה, תיקונים קטנים עשויים לעלות כ-2,000-5,000 ₪, ואיטום מחדש של גג בינוני כ-15,000-30,000 ₪.
שיטות איטום נפוצות לגגות חדשים הן יריעות ביטומניות, זפת חמה, גגות כשאיו גישה עם פוליאוריטן וממברנות איטום תעשייתיות. בחירת השיטה הנכונה תלויה בסוג הגג ובתקציב.
מאיר פרידלס
מאיר פרידלס
2023-08-18
שוקי בחור ישר משכמו ומעלה, עושה עבודה נהדרת ומדוייקת תענוג לעבוד איתו.
עדן חלימי
עדן חלימי
2023-08-15
מעולהההה!!!! אני מרוצה מאוד מהעבודה, ממליצה ממש!
Kob
Kob
2023-07-31
היינו מרוצים מאד מההליך עם פייביש נתנו עבודה מכל הלב הקדימו לנו בלוח הזמנים את מסירת העבודה החיסרון היחיד שהם קצת עמוסים ויכלו להתחיל עבודה רק אחרי כשבוע וחצי..
רמי וולק
רמי וולק
2023-07-31
אלוף מדויק ואמין
avi lantzman
avi lantzman
2023-07-31
יהושע פתר את הבעיה בצורה יסודית ומחיר טוב ביחס להצעות שקיבלנו ישר, הוגן ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר

או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם