קבלן רשום מס' 38555

עבודות איטום

עבודת האיטום – למה חשוב?

איטום מוצלח אינו רק עניין של נוחות, אלא משימה קריטית להגנת ביתכם ומשפחתכם. ביצוע איטום איכותי ומקצועי על ידי חברה מנוסה ומוכחת, הוא שיבטיח לכם מבנה יציב, בריא ושלם לאורך שנים רבות. לצערנו, רבים עדיין אינם מודעים לסכנות הטמונות באיטום כושל.

מעבר לנזילות המים הגלויות לעין, איטום לקוי יכול להוביל לנזקים חמורים הרבה יותר. כתמי רטיבות פוגעים במראה החיצוני, אך הסכנה האמיתית היא הסביבה הלחה שמזמינה עובש וטחב – מפגעים שמסכנים את בריאותם של הדיירים, בייחוד אוכלוסיות רגישות כגון חולי אסתמה, קשישים וילדים קטנים.

אך גם זה רחוק מלהיות הבעיה החמורה ביותר שאיטום לקוי יכול לגרום. חדירת מים למערכות החשמל מהווה סכנת התחשמלות אמיתית, בעוד שתקרות רוויות במים עלולות להתמוטט בכל רגע. במילים אחרות – איטום מקצועי עשוי להיות הבדל בין חיים למוות.

לכן בחרו רק בחברת איטום מנוסה שתבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. אצל החברה שתעזור לכם, לא תחדור אף טיפת גשם אל תוך ביתכם, וכך תוכלו ליהנות משקט נפשי מוחלט ביחס לשלמות ובריאות המבנה לאורך שנים ארוכות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

האם לבצע עבודות איטום גגות בקיץ או בחורף?

אחת השאלות הנפוצות שלקוחות שואלים היא מתי העונה המועדפת לבצע איטום גגות – בימי הקיץ החמים או דווקא בחורף הגשום. המלצה על ביצוע האיטום בסוף הקיץ, לקראת כניסת החורף.

בתקופה זו, חום השמש כבר אינו כבד, וטרם החלו הגשמים העונתיים. כך ניתן להכין את הגג לחורף בידיעה ששטח הגג יבש לחלוטין, ללא נוזלים כלואים, ומוכן לקבל איטום מקצועי וברמה גבוהה.

חשוב לציין כי למרות ההמלצה המועדפת לאטום לקראת החורף, חברת פייביש איטום בניה וגובה מבצעת עבודות איטום גגות ביעילות ובאיכות גבוהה גם בזמן ההפוגות שבין הגשמים בחודשי החורף עצמם. כך שגם אם פספסתם את העונה המומלצת, אין סיבה לדאגה – התמחותנו מאפשרת לנו לספק עבודה מקצועית לאורך כל עונות השנה.

עבודות איטום

ביצוע עבודות איטום ובידוד:

אחד ההיבטים החשובים ביותר בבידוד המבנה הוא בידוד הגג באמצעות חומרים מבודדים איכותיים. הגג, שנתון לחשיפה ישירה לשמש היוקדת ולקרינת החום וההתקררות, הוא המקור המרכזי לאובדן אנרגיית ההסקה וההתחממות המיותרת בבית.

ביצוע בידוד תרמי מקצועי של הגג באמצעות חומרי בידוד מתקדמים כמו צמר זכוכית או קלקר תרמי יוצר מעטפת בידוד אטומה. מעטפת זו שומרת על הטמפרטורה הפנימית של הבית יציבה ונעימה ללא תלות בתנאי מזג האוויר החיצוניים.

החיסכון בהוצאות האנרגיה להסקה וקירור מהווה יתרון משמעותי של בידוד איכותי. אך לא פחות חשוב, בידוד הגג תורם רבות לנוחות התרמית בבית ולאיכות חיים גבוהה יותר עבור הדיירים, ללא גלי חום והתקררות בלתי רצויים.

בידוד הגג המקצועי הוא מרכיב מפתח בביצוע איטום ובידוד מוצלחים של המבנה כולו. השקעה בבידוד איכותי של הגג היא הדרך הטובה ביותר להפחית את הוצאות האנרגיה וליהנות מפרטיות מושלמת מתנאי הסביבה החיצונית לאורך כל השנה.

שאלות ותשובות עבודות איטום:
איטום גג איכותי הוא הגנה קריטית למבנה מפני חדירת מים, רטיבות, עובש וסכנת התחשמלות וקריסה. איטום מוצלח משמר את שלמות המבנה ובטיחות הדיירים.
בידוד תרמי נכון של הגג והקירות חוסם אובדן והתפשטות חום מיותרים. התוצאה – חיסכון בהוצאות אנרגיה והשגת סביבת מגורים נעימה ויציבה.
אנחנו ממליצים על איטום גג לקראת החורף, כשהשמש פחות חזקה וטרם החלו הגשמים. כך מובטחת יובש מלא של המבנה לקראת העבודה.
מאיר פרידלס
מאיר פרידלס
2023-08-18
שוקי בחור ישר משכמו ומעלה, עושה עבודה נהדרת ומדוייקת תענוג לעבוד איתו.
עדן חלימי
עדן חלימי
2023-08-15
מעולהההה!!!! אני מרוצה מאוד מהעבודה, ממליצה ממש!
Kob
Kob
2023-07-31
היינו מרוצים מאד מההליך עם פייביש נתנו עבודה מכל הלב הקדימו לנו בלוח הזמנים את מסירת העבודה החיסרון היחיד שהם קצת עמוסים ויכלו להתחיל עבודה רק אחרי כשבוע וחצי..
רמי וולק
רמי וולק
2023-07-31
אלוף מדויק ואמין
avi lantzman
avi lantzman
2023-07-31
יהושע פתר את הבעיה בצורה יסודית ומחיר טוב ביחס להצעות שקיבלנו ישר, הוגן ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר

או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם