קבלן רשום מס' 38555

איטום גגות בירושלים

איטום גגות בירושלים – השיטה המומלצת

גגות חשופים לפגעי מזג האוויר לאורך כל השנה. גשמים, שמש, רוחות וחום קיצוניים עלולים לפגוע באיטום הגג ולגרום לנזילות, עובש ורטיבות. נזילות מים עלולות לגרום נזק משמעותי לבית, הן מבחינה מבנית והן מבחינה אסתטית. הן עלולות לפגוע בריהוט, בתשתיות הבית ואף בבריאותם של דייריו.

לכן, איטום גגות הוא תהליך חיוני להגנה על הבית מפני נזקי מים. איטום איכותי ימנע חדירת מים לגג וישמור על הבית יבש ומוגן לאורך זמן.

ישנן מספר דרכים לבצע איטום גגות, והשיטה הטובה ביותר תלויה בסוג הגג ובחומרים הזמינים. יריעות ביטומניות הן השיטה הנפוצה ביותר לאיטום בירושלים, אך קיימות גם שיטות אחרות כמו זפת חם, חומרים אקריליים וחומרים פוליאוריטניים.

חשוב לבחור שיטת איטום המתאימה לסוג הגג ולתנאי מזג האוויר באזורכם. מומלץ להתייעץ עם חברות איטום שהוא גם קבלן איטום מורשה לפני בחירת שיטת האיטום. קבלן איטום מוסמך יוכל לבחון את הגג שלכם ולבחור את שיטת האיטום המתאימה ביותר.

ודאו שהקבלן משתמש בחומרים איכותיים ועושה בדיקות הצפה למשך 72 שעות ומתאים את שיטת העבודה לסוג הגג.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מהן הסיבות השכיחות ביותר שגורמות לנזילה?

מים זורמים היטב בצינורות, אך מעבר לכך הם עלולים לגרום נזקים חמורים. התגברות על דליפות מגג דורשת זיהוי מקור הבעיה וטיפול מקצועי. מגוון גורמים עשויים להוביל לחדירת מים לבית דרך הגג:

חולשה באיטום היא אחד הגורמים המרכזיים. איטום שחוק, בעיות בחומרי האיטום או כשלי בנייה יכולים ליצור פרצות שדרכן חודרים המים.

צנרת ניקוז פגומה היא מקור אפשרי נוסף. סדקים, חורים וחיבורים רופפים במערכת הצינורות והמרזבים יובילו לדליפות ונזילות.

כמו כן  ארובות שבגג, צינורות ופתחי יציאה עלולים להיות מקור לנזילות אם האיטום סביבם לקוי. איטום מחדש  האלמנטים הללו יחסום את דרכי המים הפנימה.

איטום גגות בירושלים

איטום גגות בירושלים – מחירים:

שיטת הזיפות בזפת חמה נחשבת לזולה יחסית, עם עלות ממוצעת של 35 – 55 ₪ למטר רבוע. זוהי אופציה כדאית במקרים בהם התקציב מוגבל או כשמאפייני הגג אינם מתאימים לחומרים אחרים. למרות היותה בסיסית יותר, הזפת ממלאת את ייעודה בהצלחה ומאפשרת חיסכון כמחצית העלות לעומת שיטות יקרות יותר.

חלופה נפוצה נוספת היא שימוש בחומרים פוליאוריטניים משחתיים ממגוון סוגים. אלו בעלי תכונות בידוד טובות אך איטום פחות משופר. עלויות האיטום בחומרים כאלה נחשבות גבוהות יחסית ונעות בין 130-180 ₪ למטר רבוע.

השיטה המקיפה והאיכותית ביותר היא שימוש ביריעות ביטומניות. הן זמינות בעוביים שונים – 4 מ"מ ו-5 מ"מ, כאשר קבלנים רבים ממליצים על היריעות העבות יותר בנות 5 מ"מ לאיטום מרבי ועמידות ארוכת טווח, על אף עלותן הגבוהה יותר במקצת.

טווח המחירים הממוצע לאיטום איכותי ביריעות ביטומניות בנות 5 מ"מ נע בין 90-110 ₪ למטר רבוע. לעומת זאת, יריעות 4 מ"מ זמינות בטווח  85 – 110 ₪ למ"ר, אך איכותן נחותה יותר ולכן לא מומלץ להשתמש בהן למרות החיסכון הראשוני הקטן.

בעת בחינת השיטות והמחירים, חשוב להתחשב גם במשתנים נוספים כמו שטח הגג, מורכבות המבנה, תנאי האקלים באזור וציפיות העמידות לאורך זמן. לכן מומלץ להיעזר בקבלני איטום גגות מנוסים שיכולים להעריך את הדרישות הספציפיות ולספק הצעות מחיר מדויקות והמלצות על פתרון האיטום המתאים ביותר.

שיטות לאיטום גגות בירושלים:

איטום גג הוא משימה מורכבת הדורשת בחירה נכונה של חומרים ושיטת עבודה המתאימה לסוג הגג ולתנאיו. קיימות מספר שיטות איטום גגות עיקריות:

יריעות ביטומניות היא השיטה המומלצת ביותר בירושלים – שיטה יעילה ועמידה להלחמת יריעות ביטומן לשטח הגג תוך יצירת שכבת איטום אחידה. מתאימה לגגות שעברו זיפות בעבר, גגות בטון חדשים או להנחה מחודשת על יריעות ישנות.

זיפות – שיטת איטום וותיקה המבוססת על מריחת שכבות זפת חמה על הגג. יעילה אך דורשת תחזוקה שנתית. אופציה טובה לגגות גדולים ועמוסים במתקנים שונים בבנייני מגורים.

חומרים אקריליים – חומרים פלסטיים הניתנים למריחה או התזה על פני הגג. מתאימים בעיקר לגגות שהגישה אליהם מוגבלת.

פוליאוריטנים – שיטה לאיטום גגות  מבוססת על מריחה או התזת חומר פוליאוריטן.

בחירת שיטת האיטום הנכונה תלויה במספר גורמים – סוג הגג, גילו, השטח שלו, קיום שכבות איטום קודמות והמתקנים המונחים עליו. לכן חשוב להיוועץ עם חברות איטום בירושלים שהוא גם קבלן איטום בירושלים מנוסה שיוכל לבחון את הגג ולהמליץ על השיטה המתאימה ביותר להבטחת איטום ארוך טווח ויעיל.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השקעה באיטום הגג – היא לא הוצאה היא שמירה על הנכס:

השקעה באיטום גג איכותי אינה הוצאה חד-פעמית, אלא השקעה חכמה וחסכונית לזמן רב. איטום ברמה גבוהה מהווה מגן בלתי נראה אך יעיל במניעת חדירת מים, רטיבות ונזקים רבים לנכס ולבריאות דייריו. זוהי השקעה שחשוב לא להקל בה ראש מהסיבות הבאות:

ראשית, איטום תקין מגן על שלמות הנכס עצמו למשך שנים רבות. הוא מונע נזקי מים שעלולים לפגוע במבנה, בריהוט, בתשתיות ואף לגרום לקורוזיה של יסודות הבית – תיקונים שעלותם עשויה להיות גבוהה במיוחד. כמו כן, איטום תקין משמר את ערך הנכס ומונע ירידה בשוויו.

חשוב לא פחות, איטום איכותי מגן על בריאותם של דיירי הבית בהרחיקו סכנות העובש, רטיבות וזיהום אוויר. תנאים אלה עלולים לגרום לבעיות נשימה, אלרגיות, תחלואה ומצבי לחץ, במיוחד אצל ילדים וקשישים. לעומת זאת, איטום ראוי מבטיח סביבת מגורים בריאה ואיכות אוויר טובה.

לבסוף, איטום נאות חוסך טרדות ודאגות רבות מדייריו. נזילות מים הן מפגע מטריד הדורש התעסקות מתמדת, חוסר שלווה ואף חרדות. לעומת זאת, איטום איכותי נותן תחושת ביטחון ושלווה שהנכס מוגן כראוי מפני נזקי מים לאורך שנים.

מטעמים אלו ואחרים, איטום גג ברמה גבוהה אינו הוצאה חולפת אלא השקעה נבונה, חסכונית וארוכת טווח בהגנה על הבית והבריאות. זוהי השקעה שבמבט לאחור תרומתה רבה.

איטום גגות בירושלים

מתי הכי נכון לבצע איטום גגות בירושלים?

ירושלים ידועה באקלים הקשה והגשמים העזים שלה בחורף. לכן, איטום גג מקצועי ותחזוקה שוטפת הם חיוניים כדי להגן על הבית מפני נזקי רטיבות וחדירת מים. התקופה האידיאלית לבצע איטום גג חדש או מחודש היא לקראת כניסת החורף:

חודשי הקיץ היבשים והחמים מהווים את העונה המושלמת לעבודות איטום. מזג האוויר היבש מאפשר ייבוש מלא של משטח הגג לפני ביצוע האיטום, תנאי הכרחי להצלחת העבודה. כמו כן, העדר גשמים מבטיח שהגג יושאר יבש לחלוטין עד לייבוש מלא של חומרי האיטום.

ביצוע האיטום לפני כניסת עונת הגשמים הוא צעד חכם להגנה מפני נזילות בחורף. גג מאוטם כראוי יעמוד איתן מול סופות הגשם והרוחות העזות של החורף הירושלמי ויחסוך לכם צרות, טרחה ונזקים יקרים.

חשוב לזכור שאיטום הגג אינו פרויקט חד-פעמי. תחזוקה מונעת ובדיקות תקופתיות של מצב האיטום חיוניות לאיתור וטיפול בזמן בכל פגם, סדק או רפיון שעלולים להתפתח עם השנים.

במקרים חריגים הנזילה חמורה או פגמים באיטום הקיים, עשוי להיות צורך לבצע תיקוני איטום גם במהלך החורף הגשום. אך ככלל, העונה המומלצת לעבודות איטום גג בירושלים היא לפני בוא החורף על מנת להכין את הבית להתמודדות מושלמת עם תנאי מזג האוויר הקשים.

למה להזמין רק קבלן רשום לאיטום הגג:

מומחה לעבודות איטום בירושלים: איטום הוא תחום מקצועי ומורכב שדורש ידע וניסיון רבים. נזילות וחדירת מים הן בעיות עיקשות שלא תמיד קל להשתלט עליהן. כדי להבטיח פתרון יסודי וארוך טווח, חשוב להסתייע בשירותיהם של אנשי מקצוע מנוסים ובעלי מוניטין בתחום האיטום.

חברת פייביש איטום בבניה וגובה היא דוגמה למומחיות בלתי מעורערת בתחום. עם ניסיון רב שנים וביוגרפיה עשירה, הצוות המקצועי של החברה שולט בכל טכניקות האיטום המתקדמות – החל מאיטום גגות וכלה באיטום מרתפים, בסנפלינג ועוד.

הידע והמיומנות הם שמבטיחים פתרון נכון ויעיל לבעיות הנזילה, באמצעות אבחון מדויק של המקור ויישום מושלם של שיטות האיטום המתאימות. זוהי עבודה שדורשת הבנה מעמיקה ושליטה טכנית, דבר שאינו בהכרח בהישג ידם של גורמים לא מקצועיים.

מעבר לכך, חברת פייביש איטום בניה וגובה מצוידת בכל הציוד המשוכלל הנדרש לעבודות איטום ברמה הגבוהה ביותר. היא מסוגלת להתמודד עם אתגרים ייחודיים בפרויקטים שונים, תוך יישום פתרונות יצירתיים וחדשניים ככל שיידרש.

מוניטין של חברת פייביש בקרב לקוחותיה מדבר בעד עצמו – ציונים וביקורות מצוינים ממחישים את שביעות הרצון הגבוהה מהשירות המוצע. בסופו של דבר, ההחלטה להפקיד את עבודות האיטום ירושלים, בידיים מקצועיות היא ההכרעה הנכונה להשגת תוצאות איכותיות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחירון לאיטום גגות – המומלץ

סוג האיטום שטח האיטום מחיר למ"ר
איטום ביריעות ביטומניות 4 מ"מ מעל ל – 100 מ"ר 85 – 110 ש"ח למ"ר
איטום ביריעות ביטומניות 5 מ"מ מעל ל – 100 מ"ר 90 – 110 ש"ח למ"ר
ביצוע איטום בזפת חם 75/25 מעל ל – 100 מ"ר 35 -55 ש"ח למ"ר
איטום במשחה פוליאורטנית  מעל ל – 100 מ"ר 80 – 130 ש"ח  למ"ר
מחיר לרולקות חיזוק מעל ל – 100 מ"ר 10 – 30 ש"ח למ"ר
תיקון מקומי ביריעות ביטמניות תיקון מקומי 800 – ל 3000 ש"ח
יציקת בטקל לשיפועים מעל ל – 100 מ"ר 35 – 70 ש"ח למ"ר
מחיר סיוד גג מעל ל – 100 מ"ר 10 -20 ש"ח למ"ר

איטום גגות בירושלים זה פייביש

מעוניינים לבצע פעולת איטום עם חברות איטום בירושלים איכותית? פייביש בניה בגובה ואיטום היא חברה המתמחה באיטום גגות בכל סוגי השיטות כולל התאמת סוג השיטה והחומר לגג הספציפי שלכם. צרו קשר עוד היום עם פייביש לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לאיטום הגג שלכם במקצועיות וביעילות.

שאלות תשובות איטום גג בירושלים:
שיטות האיטום העיקריות לגגות הן יריעות ביטומניות (המומלצת ביותר), זיפות, חומרים אקריליים ופוליאוריטנים. בחירת השיטה המתאימה נקבעת לפי סוג הגג, גילו, שטחו, קיום איטום קודם, המתקנים עליו, תנאי האקלים באזור והתקציב. לכן, חשוב להיוועץ בקבלן איטום מנוסה שיבחן את כל הפרמטרים וימליץ על השיטה האופטימלית לאיטום יעיל וארוך טווח.
התקופה האידאלית לאיטום גגות בירושלים היא לקראת סוף הקיץ ולפני כניסת החורף הגשום. חודשי הקיץ היבשים מאפשרים ייבוש מלא של הגג לפני האיטום ומנעים נזילות בחורף. עם זאת, במקרים חריגים של נזילות חמורות או פגמים חריפים באיטום, עשוי להיות צורך בתיקונים דחופים גם במהלך עונת החורף. בכל מקרה, חשוב לבצע תחזוקה ובדיקות תקופתיות למניעת בעיות איטום עתידיות.
משך ביצוע איטום גג משתנה בהתאם לגודל הגג, סוג שיטת האיטום, רמת המורכבות של הגג, אם מדובר בגג חדש או גג ישן, ותנאי מזג האוויר. בממוצע, משך העבודה נע בין יום-יומיים עד שבוע, אך גגות גדולים או מורכבים עלולים לארוך שבועיים או יותר.
מאיר פרידלס
מאיר פרידלס
2023-08-18
שוקי בחור ישר משכמו ומעלה, עושה עבודה נהדרת ומדוייקת תענוג לעבוד איתו.
עדן חלימי
עדן חלימי
2023-08-15
מעולהההה!!!! אני מרוצה מאוד מהעבודה, ממליצה ממש!
Kob
Kob
2023-07-31
היינו מרוצים מאד מההליך עם פייביש נתנו עבודה מכל הלב הקדימו לנו בלוח הזמנים את מסירת העבודה החיסרון היחיד שהם קצת עמוסים ויכלו להתחיל עבודה רק אחרי כשבוע וחצי..
רמי וולק
רמי וולק
2023-07-31
אלוף מדויק ואמין
avi lantzman
avi lantzman
2023-07-31
יהושע פתר את הבעיה בצורה יסודית ומחיר טוב ביחס להצעות שקיבלנו ישר, הוגן ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר

או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם