קבלן רשום מס' 38555

איטום גגות בבית שמש

חשיבות איטום גגות בבית שמש – הגנה מפני מזג אוויר קיצוני

גג איטום איכותי הוא הגנה הכרחית לבתים באזור בית שמש. האקלים בעיר זו מתאפיין בחום כבד במשך חודשי הקיץ הארוכים, קרינת שמש עזה, רוחות חמות ויובשניות, וסופות אבק עזות. תנאי מזג האוויר הקיצוניים עלולים לפגוע בגג הבית ולגרום לבעיות איטום על פני זמן. חדירת מים אל תוך המבנה דרך גג לא אטום יכולה לצמצם את אורך חיי הבית ולגרום נזקי איטום, עובש, רטיבות והתבלות מהירה של קירות ותקרות.  .

מתי כדאי לבצע איטום גגות בבית שמש?

הזמן המומלץ ביותר לאיטום גג בבית שמש הוא בחודשי הקיץ או בתחילת הסתיו. בחורף, אנשי המקצוע עמוסים מלאטום גגות לאור עונת הגשמים הממשמשת ובאה. לכן, הביקוש גבוה והמחירים עולים. מצד שני, בקיץ המחירים נוחים יותר והתנאים האידאליים לביצוע איטום – גג יבש, אוויר חם וללא גשם.

כמו כן, חשוב מאוד להכין את הגג כראוי לקראת איטום על ידי ניקיון יסודי משאריות האיטום הישן, הרמה ופינוי של מכשולים כמו דודי שמש וצנרת ממשטח הגג, וחשיפת התשתית הקיימת שהאיטום החדש יונח עליה. הכנה לקויה של משטח הגג היא הגורם המרכזי לכשלים באיטום בבית שמש.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיטות איטום גגות פופולריות בבית שמש

באזור בית שמש נפוצות שתי שיטות איטום גגות עיקריות – איטום ביריעות ביטומניות ואיטום בפוליאורטן. שתי השיטות מתאימות לאקלים היבש והחם, אך להן יתרונות וחסרונות משלהן:

איטום ביריעות ביטומניות – שיטה מסורתית ומבוססת שבה יריעות גמישות מונחות בשכבות על משטח הגג. היריעות הביטומניות עמידות לחום, קרני UV ותנאים קשים, ומבטיחות איטום איכותי למשך 15 שנה לפחות. יתרון נוסף הוא עלות נמוכה יחסית לאיטום ביריעות.

איטום בפוליאורטן – שיטה מתקדמת הכוללת ריסוס של תערובת פוליאורטן נוזלית על הגג. התערובת מתקשה לשכבת איטום אלסטית וחלקה שאמורה להבטיח אטימות ברמה גבוהה במשך 10 שנים. עם זאת, איטום בפוליאורטן הוא טוב יותר במקומות שאין כל כך גישה.

בסופו של דבר, הבחירה בין השיטות תלויה בתקציב האיטום שלכם וצרכים ספציפיים כמו גודל הגג וגילו. מומלץ להיוועץ עם קבלני איטום מקצועיים בבית שמש כדי לקבל המלצה מושכלת.

איטום גגות בבית שמש

הגורמים העיקריים לכשלי איטום גגות בבית שמש

למרות איכות האיטום הראשונית, לעיתים עלולות להתגלות בעיות רטיבות לאחר מכן. מספר גורמים עיקריים עשויים לגרום לכשלים בתהליך האיטום באזור בית שמש:

זיהוי שגוי של גורם הרטיבות – לפני ביצוע האיטום, חיוני לזהות את המקור האמיתי לבעיות הרטיבות – האם זה הגג, המרזב, קירות החוץ או אזור אחר. איטום הגג בלבד לא יפתור בעיה שמקורה אינו שם.

הכנת משטח לקויה – אי ניקיון יסודי של הגג משאריות איטום ישנות, טיח רופף ולכלוך הוא גורם מרכזי לבעיות איטום עתידיות. הכנה נאותה של המשטח לפני האיטום היא צעד קריטי.

שימוש בשיטת איטום לא מתאימה – קבלן חסר ניסיון עלול לבחור שיטת איטום שאינה מתאימה לסוג הגג, המבנה או תנאי האקלים בבית שמש. זה עלול לגרום לאי אטימה והצורך בתיקון מהיר.

ביצוע האיטום באופן לקוי – שגיאות כמו כמות חומר לא מספקת, יישום לא נאות בשכבות ואי המתנה מספקת בין שכבות – כולן גורמות לאיטום לקוי שאינו עומד אורך זמן.

נזקים לאיטום לאחר ביצוע – פעילות על הגג המאוטם כמו תיקונים, גרירת חפצים וגשמים חזקים עלולים לגרום נזק לאיטום הרגיש.

בעיות רטיבות בקירות חוץ – במקרה של רטיבות בקירות חשוב לזהות את הגורם הספציפי ולאטום עם חומרים מתאימים ואיכותיים. צביעה וסילרים לא יפתרו את הבעיה לטווח ארוך.

עם בחירה נכונה של קבלן איטום מקצועי ובעל נסיון רב בבית שמש, ניתן למזער ולטפל כראוי בכל הגורמים האפשריים לבעיות איטום עתידיות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ובחברת פייביש איטום בניה וגובה – מומחים לאיטום גגות

בפייביש אנו מתגאים בניסיון רב שנים, ובידע טכני מעמיק בכל שיטות האיטום המתקדמות לתנאי האקלים הייחודיים של בית שמש. אנו משתמשים אך ורק בחומרי איטום איכותיים ועמידים, והצוות המקצועי שלנו מספק חבילת שירות אדיבה ומסורה לכל לקוח.

מעבר להצעות מחיר הוגנות והתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל גג, אנו נותנים ללקוחותינו בבית שמש אחריות ארוכת שנים על עבודות האיטום שלנו – שקט נפשי שקשה למצוא בימינו.

הצוות המנוסה של פייביש ילווה אתכם צעד אחר צעד החל מפגישת הייעוץ הראשונית לבחירת שיטת האיטום המתאימה לגג שלכם, דרך הכנת משטח הגג, ועד לביצוע מקצועי ומוצלח של האיטום.

בפייביש איטום בניה וגובה הכול מכוון למטרה אחת – לספק לכם איטום גג איכותי, מקצועי ועמיד לטווח הארוך בתנאי האקלים המאתגרים של בית שמש. אל תסתפקו בפחות מהמומחים האמיתיים, והתקשרו אלינו כבר היום לקבלת הצעת מחיר.

מאיר פרידלס
מאיר פרידלס
2023-08-18
שוקי בחור ישר משכמו ומעלה, עושה עבודה נהדרת ומדוייקת תענוג לעבוד איתו.
עדן חלימי
עדן חלימי
2023-08-15
מעולהההה!!!! אני מרוצה מאוד מהעבודה, ממליצה ממש!
Kob
Kob
2023-07-31
היינו מרוצים מאד מההליך עם פייביש נתנו עבודה מכל הלב הקדימו לנו בלוח הזמנים את מסירת העבודה החיסרון היחיד שהם קצת עמוסים ויכלו להתחיל עבודה רק אחרי כשבוע וחצי..
רמי וולק
רמי וולק
2023-07-31
אלוף מדויק ואמין
avi lantzman
avi lantzman
2023-07-31
יהושע פתר את הבעיה בצורה יסודית ומחיר טוב ביחס להצעות שקיבלנו ישר, הוגן ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר

או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם