קבלן רשום מס' 38555

איטום בהתזה

איטום בהתזה: הפתרון המהיר והיעיל לשטחים גדולים!

איטום הוא אחד התהליכים החשובים בבנייה ושיפוץ כדי להגן על המבנה מפני חדירת מים ולשמור על יציבותו לטווח ארוך. יש מגוון שיטות איטום, ואחת המתקדמות שבהן היא איטום בהתזה. שיטה זו מיועדת במיוחד לאיטום שטחים גדולים כמו קירות חוץ, מרתפים, וכדומה. במאמר זה נסביר מהי שיטת ההתזה, נפרט את יתרונותיה וחסרונותיה, נתייחס לעלויות הכרוכות בה, ונציע מתי כדאי לבחור בפתרון האיטום הזה לעומת חלופות אחרות. בנוסף, נציג טיפים חשובים לביצוע איטום מוצלח בהתזה מקצועית.

חומרי האיטום בהתזה: חד-רכיבי או דו-רכיבי?

בתהליך איטום, משתמשים בשני סוגים עיקריים של חומרי איטום – חד-רכיבי או דו-רכיבי. חומר איטום חד-רכיבי כולל רכיב איטום אחד, ביטומני או פוליאורתני, שמגיע בצורה של משחה מוכנה לשימוש. לאחר ההתזה, חומר זה מתקשה ומתייבש במהירות. מטבעו, הוא נוח להכנה ומהיר לביצוע, ומתאים במיוחד לאיטום משטחים גדולים.

לעומת זאת, חומרי איטום דו-רכיביים מורכבים משני רכיבים שיש לערבב יחד. לתערובת עשויים להיווסף מלחים מיוחדים להגברת הקשיחות והאיטום. חומרים דו-רכיביים נפוצים לשימוש במרתפים בשל עמידותם הגבוהה. בעת איטום קירות חיצוניים, רצוי להתיז 2-3 שכבות איטום, ואילו בקירות פנימיים די בשכבה אחת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איטום בהתזה: הפתרון המושלם לשטחים גדולים:

איטום בהתזה הוא שיטה יעילה ויצירתית לאיטום שטחים גדולים ונגישים, המתאימה במגוון מצבים. כאשר יש צורך באיטום שטחי ענק כגון קירות חיצוניים של בניינים או גגות רחבי ממדים, איטום בהתזה מהווה את הבחירה האידיאלית. באמצעות צינור התזה ייחודי, ניתן לכסות את השטח הדרוש באיטום איכותי ואחיד בזמן קצר ובמינימום מאמץ.

אחד היתרונות המשמעותיים של שיטת האיטום בהתזה היא הנגישות הגבוהה. כאשר קבלן האיטום יכול לבצע את עבודתו מבחוץ, באמצעות ציוד התזה מתקדם, הוא יבחר בשיטה זו כפתרון מועדף. עבור פרויקטים של בנייה חדשה או שיפוץ דירה, איטום קירות ותשתיות בהתזה מהווה את השיטה המומלצת והיעילה ביותר, שכן היא מתבצעת טרם הרכבת החיפויים והגימורים.

איטום בהתזה מתאים במיוחד לגגות, קירות חיצוניים, מרתפים – ואזורים הסובלים מחשיפה גבוהה לרטיבות. כדי להימנע מבעיות רטיבות וחדירת מים בעתיד, מומלץ לתזמן את עבודות האיטום בהתזה לפני כניסת עונת הגשמים.

איטום גגות בהתזה פתרון המוביל לאטימה מוחלטת ויעילה:

אחד היישומים הפופולריים והמבוקשים ביותר של שיטת האיטום בהתזה הוא איטום גגות. גגות ביתים, מבנים מסחריים וחלונות גג סובלים מחשיפה מוגברת לגשמים, שלגים ותנאי מזג אוויר קיצוניים, הגורמים לרטיבות, חדירת מים ובעיות נוספות. איטום גגות בשיטת ההתזה מעניק פתרון יעיל, מהיר ואיכותי להגנה מוחלטת על הגג לאורך שנים רבות.

תהליך איטום הגג בהתזה כולל ריסוס חומרי איטום מתקדמים על פני הגג באמצעות ציוד התזה ייחודי. החומרים הנבחרים מעניקים כיסוי אטום למים ואוויר, עמידים בפני קרינת UV, ועוברים בהצלחה מבחני איכות מחמירים. כתוצאה מכך, נוצרת שכבת איטום עמידה, אלסטית וארוכת שנים אשר מונעת באופן מוחלט חדירת רטיבות לתוך המבנה.

עבודות האיטום בהתזה לגגות נחשבות לפתרון מהיר, יעיל ונקי, המצריך השבתה מינימלית של הגג והמבנה. השימוש בציוד התזה מתקדם מאפשר יישום המערכת באופן אחיד על כל שטח הגג, לרבות אזורים בעלי נגישות קשה. לאחר יבשתם, החומרים נותרים גמישים ועמידים, מה שמאפשר לגג "לנשום" ולספוג תזוזות ללא סדקים במשך עשרות שנים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איטום בהתזה או יריעות ביטומניות?

כאשר מגיע הזמן לאטום את גג הבית או הבניין, יש להכריע בין שתי שיטות איטום מובילות – איטום בהתזה ואיטום ביריעות איטום. שתי השיטות מציעות יתרונות ייחודיים, אך קיימים הבדלים משמעותיים ביניהן שיש להתחשב בהם.

איטום ביריעות איטום הוא שיטה מסורתית ופופולרית. היריעות, העשויות מחומרים כמו ביטומן מונחות על פני הגג ומחוברות היטב למשטח באמצעות ריתוך או הלחמה. יריעות האיטום מציעות חסינות גבוהה לקרינת UV ולתנאים קיצוניים, והן נחשבות לפתרון איטום יעיל לטווח ארוך. עם זאת, התקנת יריעות דורשת מיומנות טכנית גבוהה ועלולה להיות יקרה יותר בהשוואה לחלופות אחרות.

לעומת זאת, איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, נקי ויעיל יותר. בשיטה זו, חומרי איטום נוזליים מותזים ישירות על פני הגג באמצעות ציוד התזה מתקדם. החומרים מגיעים לכל פינה ופינה, גם באזורים בעלי גישה מורכבת, ויוצרים שכבת איטום אחידה וללא חיבורים או חורים. האיטום בהתזה עמיד בפני קרינת UV, גמיש ומתאים גם לתשתיות לא אחידות או בעייתיות.

בסופו של דבר, הבחירה בין איטום בהתזה ליריעות איטום תלויה במאפייני הפרויקט, העלויות והתקציב העומד לרשותכם. שתי השיטות יעילות ואיכותיות.

איטום קירות בהתזה:

לצד איטום גגות, איטום קירות בהתזה נחשב לאחת העבודות המרכזיות בתחום האיטום המקצועי. קירות חיצוניים של בתים, בניינים ומבני תעשייה חשופים לגורמי מזג אוויר שונים כמו גשמים, שלג, קור וחום קיצוניים, הגורמים לרטיבות ולחדירת מים פנימה. איטום קירות בשיטת ההתזה מספק פתרון איכותי, יעיל וארוך טווח למניעת בעיות אלו.

תהליך איטום הקירות בהתזה כולל ריסוס חומר איטום נוזלי מתקדם, העשוי מפוליאוריתן או ביטומנים ופלימרי או סילרים דומים, על פני הקירות באמצעות ציוד התזה ייעודי. החומרים יוצרים שכבת איטום גמישה, עמידה לאורך שנים רבות בפני קרינת UV, טמפרטורות קיצוניות. היתרון המשמעותי הוא יצירת שכבת איטום אחידה, המגיעה גם לפינות.

במקרים מסוימים, כאשר נדרשת נגישות לגובה רב לצורך איטום קירות חיצוניים גבוהים, נעזרים המומחים שלנו גם בסנפלינג מיוחד המאפשר התזה ממרחק. התוצאה היא איטום מקצועי ואיכותי המונע חלחול של מים ורטיבות אל תוך הקירות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איטום בהתזה מה המחיר?

המחיר שתקבלו מקבלן האיטום עבור עבודות איטום בהתזה מורכב ממספר גורמים עיקריים. גורם מכריע במחיר הוא כמות חומרי האיטום הדרושה לפרויקט, הנגזרת ממידות השטח המיועד לאיטום. כמו כן, מורכבות העבודה והנגישות לאזורים הספציפיים משפיעות אף הן על העלות הסופית.

בדרך כלל, מחיר איטום בהתזה למטר רבוע נע בין 80 ₪ ל-150 ₪ (לא כולל מע"מ). מחיר זה כולל את עלויות חומרי האיטום המתקדמים, כוח העבודה המיומן וציוד ההתזה המתאים. יש לקחת בחשבון כי במקרים מורכבים של איטום קירות חיצוניים הדורשים שימוש בסנפלינג לנגישות גבוהה, יתווסף תשלום נוסף על המחיר הבסיסי.

על מנת לקבל הערכת מחיר מדויקת לעבודות האיטום בבית או במבנה שלכם, כדאי להיעזר במומחה איטום מנוסה. קבלן האיטום יוכל לבצע סקר שטח מקיף, להעריך את היקף החומרים הנדרשים ואת מורכבות העבודה, ולהגיש הצעת מחיר מפורטת בהתאם. רק לאחר קבלת הצעות ממספר קבלנים, תוכלו להשוות ביניהן ולבחור את החבילה המשתלמת והמתאימה ביותר לדרישותיכם ותקציבכם.

איטום זה רק עם חברת פייביש איטום בניה וגובה

החברה שלנו ממובילה באיטום, אין סיבה להסתפק בפחות מהטוב ביותר. המחויבות הבלתי מעורערת שלנו לאיכות. השימוש שלנו בחומרים מעולים וצוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו, הופכים אותנו לבחירה הברורה לכל צרכי האיטום . אל תתפשרו,  צרו קשר עוד היום לקבלת יעוץ והצעת מחיר לאיטום הגג שלכם במקצעיות.

שאלות ותשובות לאיטום בהזרקה:
איטום גגות בהתזה הוא תהליך מהיר, נקי ויעיל יותר משיטת היריעות. החומרים מגיעים לכל פינה ופינה ויוצרים איטום אחיד ללא חורים.
איטום גגות בהתזה מתבצע באמצעות חומרים נוזליים מתקדמים כמו פוליאוריתן ואקרילי. חומרים אלו עמידים בפני קרינת UV, גמישים, חזקים ועמידים לשנים רבות.
מחיר איטום גגות בהתזה למטר רבוע נע בדרך כלל בין 80 ₪ ל-150 ₪ (לא כולל מע"מ). מחיר זה כולל את עלויות חומרי האיטום המתקדמים, כוח עבודה מיומן וציוד ההתזה המתאים.
מאיר פרידלס
מאיר פרידלס
2023-08-18
שוקי בחור ישר משכמו ומעלה, עושה עבודה נהדרת ומדוייקת תענוג לעבוד איתו.
עדן חלימי
עדן חלימי
2023-08-15
מעולהההה!!!! אני מרוצה מאוד מהעבודה, ממליצה ממש!
Kob
Kob
2023-07-31
היינו מרוצים מאד מההליך עם פייביש נתנו עבודה מכל הלב הקדימו לנו בלוח הזמנים את מסירת העבודה החיסרון היחיד שהם קצת עמוסים ויכלו להתחיל עבודה רק אחרי כשבוע וחצי..
רמי וולק
רמי וולק
2023-07-31
אלוף מדויק ואמין
avi lantzman
avi lantzman
2023-07-31
יהושע פתר את הבעיה בצורה יסודית ומחיר טוב ביחס להצעות שקיבלנו ישר, הוגן ומקצועי

לקבלת הצעת מחיר

או ייעוץ ללא עלות חייגו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם